ochrana interiérových častí vozidla

24. februára 2024
V tomto článku si priblížime, ako najlepšie ochrániť interiér vozidla.

PPF fólia na lesklé diely interiéru a displeje

Vo väčšine nových vozidiel sa nachádzaju lesklé časti „piano black“, ktoré vyzerajú krásne, ale sú veľmi náchylné na poškriabanie. Dajú sa ochrániť tak, ako lak vozidla, aby boli stále krásne lesklé. Ochrana interiéru PPF fóliou odporúčame čo najskôr po kúpe vozidla, ale samozrejme vieme preleštiť a ochrániť aj už jemne poškriabaný interiér v jazdenom vozidle. Interiér sa lepí do rovnakej PPF fólie ako exteriér vozidla, čo znamená min 10ročnú životnosť a ochranu polepených častí. Na Interiér používame PPF fóliu Gyeon Enhance, ktorá disponuje vysokým leskom, dlhou životnosťou a keramickým coatingom.

Interiérové časti do fólie samozrejme predrezávame našim plotrom, ktorý zabezpečuje presné výrezy a tým nielen dokonalú ochranu lesklých častí, ale aj na pohľad takmer neviditeľnú ochranu ako na exteriérových dieloch karosérie. Nalepené časti interiéru odolajú mechanickému poškodeniu a vďaka keramickému coatingu, je údržba a jednoduchšia a čistota dlhotrvajúcejšia.

Cena polepu interiéru závisí od počtu a veľkosti dielov daného modelu vozidla. Vieme vám polepiť komplet lesklé diely interiéru, prípadne diely podľa vašej požiadavky ( napr iba stred okolo riadiacej páky, prípadne displej. Vďaka veľkej databáze vieme polepiť každé vozidlo, v prípade, že sa diely v databáze nenachádzajú, vieme ich podľa rozmerov zadať do systému a vyplotrovať.

Ďalšie články