bistricdetailing

O nás

Bistric Carwash & Detailing sme vytvorili na zelenej lúke s cieľom poskytnúť všetky služby od základného umytia po detailing pod jednou strechou. Jeho unikátnosť začína od nádherného areálu plnom zelene, Investovali sme do najnovších technológií úpravy a čistoty vody, keďže si vážime životné prostredie.

Špičkové vybavenie

V našom areáli máme 4 nabíjačky na elektrické vozidla, areál aj carwash centrum je kompletne vybavené kamerovým, bezpečnostným systémom spolu so strážnou službou, aby boli vaše vozidlá stále pod ochranou.

 

Disponujeme modernými zdvihákmi od firmy Homola, ktoré su zapustené do podlahy a umožňuju zdvihnúť akékoľvek vozidlo od formuly po SUV. V našich priestoroch sa nachádza exkluzívna odovzdávacia miestnosť vozidiel po detailingu v ktorej chcem vystavovať zaujímavé vozidla s mesačným cyklom výmeny . Vo vonkajšej časti máme umývací stroj na predumytie a profesionálne tlakové čistenie podvozkov od firmy Karcher. Náš veľký priestor na manipulaciu s autami, nám umožňuje robiť projekty ktorá vyžadujú dlhší čas.

BISTRIC DETAILING

Fotogáleria

Ako to u nás vyzerá?

Náš team

Peter Šumichrast

Peter ako milovník áut , ktorý si svoju kariéru vybudoval ako obchodník s technolgiami sa na projekte podieľal ako investor. Ako milovník dobrého jedla a vína má v spoločnom areáli otvorenú rodinnú reštauráciu Bistric Restaurant

Michal Seman

Michal ako milovník áut sa vyše 15rokov venuje umývaniu áut a detailingu, vďaka týmto skúsenostiam sa stal hlavou prevádzky. Vďaka jeho skúsenostiam sa nám podarilo dosiahnuť vysoký status „Prime Studio“ u jednej z najkvalitnejších chémií na trhu Gyeon.

Reštaurácia

Veríme, že dobré jedlo si vždy nájde svoje miesto. Stačí, keď ho postavíme na poctivých základoch. Pokúšame sa o nový formát poctivej reštaurácie.

 

Požičiavame si lokálne záhorské tradície, nebojíme sa často namáhavej ručnej práce, domácej výroby a jednoduchých surovín okorenených kuchárskym umením. Jedlo vnímame ako kultúrny fenomén, ktorý spája nielen rodiny, ale aj cudzích ľudí.

 

Nerobíme divadlo, nehráme sa na hviezdičky, hľadáme samotnú podstatu dobrého jedla a času stráveného pri ňom. Tradícia a dobré meno sa budujú dlho a aj my sa púšťame do podniku, ktorý má byť dobrým susedom a zodpovedným chlebodarcom. Sme rodinná záhorská reštaurácia. Sme Bistric Restaurant.