FAQ

Často kladené otázky

Najčastejšie otázky našich klientov

Áno u nás sa dá platiť v hotovosti aj platobnými kartami

Je to najšetrnejší spôsob ručného umývania vozidla. Princíp je založený na dvoch vedrách, kde v jednom je šampónova voda a druhý s čistou vodou slúži na umytie špongie po pretretí laku.

V našom carwash & detailing centre je vítané každé vozidlo bez ohľadu na vek, stav a cenu. Kaďže vozidlo dostane lásku a opateru ako by bolo naše vlastné

Všetko záleží od toho, ako využívate vozidlo. Ak vo vozidle vozíte deti alebo domácich miláčikov, tendencia čistenia je častejšia, pretože sa v látke zachytáva špina a baktérie. Odporúčame min. 2x ročne. Po vyčistení vozidla vám ho vydezinfikujeme a odídete od nás s čistým a voňavým vozidlom.

Na objednávku služieb môžete využiť online formulár, alebo nás môžete kontaktovať telefonicky, kde vám vieme zodpovedať prípadné ďalšie otázky, alebo osobne na našej prevádzke.

Investorom je Peter Šumichrast, ktorý si vybudoval kariéru ako obchodník s technológiami, ale je aj vášnivým milovníkom áut a zberateľom veteránov. Táto vášeň ho priviedal za Michalom Semanom, ktorý sa 15 rokov venuje detailingu a ručnému umývaniu. Časom sa spriatelili a neskôr aj stali partneri v tomto netradičnom podniku. Peter je spoluzakladateľ a investor, Michal je spoluzakladateľ a prevádzkovateľ. Veria, že spoločne sa im podarí postaviť výnimočný podnik pre všetkých autonadšencov, aj tých, ktorí o tom možno ešte nevedia.

Slovo “dielňa” je naozaj podcenením toho priestoru, preto ho voláme skôr “štúdio” alebo “centrum”. Súčasťou celého areálu je aj reštaurácia a kancelárske priestory, preto je vyčíslenie len pre tento projekt ťažké. Financovaný bola čiastočne z rodinného rozpočtu a do veľkej miery aj z úveru. Keďže celý podnik stojí na viacerých “ekonomických” nohách, veríme, že s jeho prevádzkou a splatením nebude problém. Rovanako ako pri reštaurácii ide o dlhodobý projekt rodinného charakteru, ktorý možno raz odovzdáme svojim deťom a preto sme boli ochotní mu venovať kapitál, ktorý si pýtal. No už pár dní pred otvorením sa nám plní kalendár zákazkami a preto máme optimistické výhľady, vyzerá, že o zákazníkov nebude núdza. Na nás ostáva, aby boli spokojní a radi sa k nám vracali.

U nás je vítané každé vozidlo bez ohľadu na cenu, vek a stav čistoty. Máme služby pre každú peňaženku, vážime si každého zákazníka snažíme sa vždy vybrať najvhodnejší balík služieb k spokojnosti zákazníka.

Do prevádzky sme si zvolili značku autokozmetiky Gyeon, ktorá ponúka veľmi kvalitnú chémiu spĺňajúcu prísne bezpečnostné aj kvalitatívne parametre.Aj vďaka nej chceme ponúkať služby čistenia a detailingu vozidiel na vysokej úrovni s dlhotrvajúcim účinkom. V budúcnosti máme cieľ stať sa oceňovaným partnerom tejto značky.

Hlavou projektu je už spomínaný Michal s viac ako 15-ročnými skúsenosťami. Okrem toho máme ďalších 2 zamestnancov, ktorí sa budú venovať samotnému čisteniu a detailingu a keď bude treba, priberieme ďalších.